Czerwiec 2021 w Kamiennej Starej

Czerwiec 2021 w Kamiennej Starej W Kaplicy w Kamiennej Starej w czerwcu znajduje się urokliwa ślubna dekoracja kwiatowa oraz dekoracja nabożeństwa czerwcowego ku czci Serca Jezusowego. Galeria zdjęć z dekoracji w Kamiennej Starej:

Czytaj więcej

Maj 2021 w Kamiennej Starej

Maj 2021 w Kamiennej Starej W Kaplicy w Kamiennej Starej została przygotowana dekoracja majowa. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej oraz do wirtualnego odwiedzenia naszej Kaplicy: Galeria Kaplicy w Kamiennej Starej w maju:

Czytaj więcej

Boże Narodzenie w Kamiennej Starej 2020

Kamienna Stara Boże Narodzenie 2020

Boże Narodzenie w Kamiennej Starej 2020 W związku z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2 zapraszamy do wizyty on-line w Kaplicy w Kamiennej Starej. Dekoracja świąteczna i żłóbek, tak jak w poprzednich latach, również w tym roku zostały przygotowane zupełnie od nowa. Galeria zdjęć ze żłóbka w Kamiennej Starej

Czytaj więcej

Odpust św. Anny w Kamiennej Starej – 2020

Kamienna Stara odpust 2020

Odpust św. Anny w Kamiennej Starej – 2020 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Opustu św. Anny w Kamiennej Starej. Jak w poprzednich latach, uroczystości towarzyszyły piękne dekoracje kwiatowe w Kaplicy oraz na ołtarzu zewnętrznym kaplicy.   Galeria zdjęć z dekoracji Kaplicy w Kamiennej Starej     Galeria zdjęć z dekoracji Ołtarza przed Kaplicą     Galeria zdjęć z Mszy Świętej

Czytaj więcej

Maj w Kamiennej Starej

Maj 2020 Kamienna Stara

Maj w Kamiennej Starej W Kamiennej Starej, tak jak w poprzednich latach została przygotowana dekoracja majowa. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej oraz do wirtualnego odwiedzenia naszej Kaplicy: Galeria Kościoła w Kamiennej Starej w maju:

Czytaj więcej

Wielkanoc 2020 w Kamiennej Starej

Kamienna Stara Wielkanoc Grób Pański 2020

Wielkanoc 2020 w Kamiennej Starej W kościele w Kamiennej Starej, mimo trudnego okresu, tak jak w poprzednich latach, został przygotowany grób Pański oraz dekoracja Wielkanocna. Zapraszamy do odwiedzenia Kościoła i grobu Jezusa on-line, poprzez poniższą galerię zdjęć:

Czytaj więcej

Boże Narodzenie w Kamiennej Starej – 2019

Boże Narodzenie w Kamiennej Starej - 2019

Boże Narodzenie w Kamiennej Starej – 2019 Tak jak w poprzednich latach, na Pasterkę do Kamiennej przybyło wielu wiernych z okolicznych miejscowości. W wielu rodzinach stało się już tradycją przyjazd właśnie do Kaplicy w Kamiennej Starej na Pasterkę, a co roku wiernych przybywa. Dekoracja świąteczna i żłóbek również w tym roku zostały przygotowane zupełnie od nowa, co dodaje uroku tej wyjątkowej nocy.   Galeria zdjęć ze żłóbka w Kamiennej Starej Galeria zdjęć z Pasterki w Kamiennej Starej

Czytaj więcej

Pasterka w Kamiennej Starej

Boże Narodzenie Kamienna Stara

Pasterka w Kamiennej Starej Jak co roku zapraszamy na Pasterkę, która rozpocznie się o godzinie 22:00 w Kaplicy w Kamiennej Starej. W tę wyjątkową noc do Kamiennej przyjeżdzają całe rodziny z okolicznych miejscowości. Uroku Mszy w najstarszej drewnianej Kaplicy na Podlasiu dodaje żłóbek, który każdego wygląda inaczej.

Czytaj więcej

Facebook