Relacja z Dożynek Powiatowo-Gminnych – część 3

Opublikowano Wrzesień 11, 2014 przez Mateusz w Wiadomości
Kamienna Stara

Relacja z Dożynek Powiatowo-Gminnych – część 3

Ostatnią częścią Dożynek Powiatowo-Gminnych w Kamiennej Starej były wieczorne koncerty. Pierwszym zespołem, który wystąpił na scenie były „Cygańskie Serca” – jeden z 3 zespołów muzyki romskiej działających na Podlasiu. Zespół podobał się szczególnie starszym widzom, a sympatię wszystkich wzbudziła najmłodsza członkini zespołu, która miała zaledwie 9 lat.

Kamienna Stara

Następnie na scenie wystąpiła Klaudyna Sulima – solistka z Powiatu sokólskiego. Z każdą minutą przybywało widzów. Kolejnym artystą był Bartek Wrona – pierwsza gwiazda wieczoru. Bartek wykonał swoje największe przeboje –  m.in. „Jedna na milion” oraz „Barwy Szczęścia”. Pod sceną szybko pojawił się tłum, który świetnie się bawił razem z wokalistą.

Kamienna Stara

Ostatnim zespołem, który zagościł w Kamiennej Starej był zespół Exaited – autorski projekt Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. Mieszanka nowoczesnych stylów muzycznych i tanecznych, utrzymana w rytmach dance, electro czy r’n’b, jest cechą charakterystyczną dla twórców zespołu. Współpracę zapoczątkował utwór „Taka chciałeś mnie” a pierwszy oficjalny singiel „Nie chcę” wydano w 2006 roku. Zespół zaprezentował wszystkie swoje hity, a energiczna Agnieszka w swoim stylu porwała każdego do wspólnego śpiewania i tańczenia. Podczas koncertu kilkakrotnie zespół rozdawał swoje płyty, a po koncercie można było dostać autograf i zrobić sobie zdjęcie z wokalistką.

Oto galeria zdjęć z wieczornych koncertów.

 

 

A jeśli chcecie zobaczyć relację z dożynkowej mszy świętej lub turnieju wsi wystarczy kliknąć tutaj:

Dożynki Powiatowo-Gminne w Kamiennej Starej – relacja mszy dożynkowej.

Dożynki Powiatowo-Gminne w Kamiennej Starej – relacja z turnieju wsi.
Brak komentarzy na temat “Relacja z Dożynek Powiatowo-Gminnych – część 3”

Napisz komentarz

Facebook